Jo më brune, look-u i ri i Albana Osmanit do t'ju mahnisë

Xing

E Mërkurë 9 Tetor 2019, 13:01 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Albana Osmanin jemi mësuar t’a shohim gjithnjë me flokët e zeza të theksuara, dhe nuk mund t’a imagjinojmë ndryshe. Por mesa duket ky look i është mërzitur moderatores së njohur dhe ka vendosur të ndryshojë drastikisht.

Albana ka vendosur të bëhet kokëkuqe, dhe duhet të themi se ngjyra i shkon shumë. Ky ndryshim i ri i ka marrë për mirë bukuroshes sonë, dhe pa hezituar ajo ka ndarë me fansat edhe pamjen e parë. Duke ecur në makinë dhe duke kënduar, Albana dukej kaq e natyrshme dhe e bukur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

Menjëherë kanë vërshuar edhe komentet pozitive për këtë ndryshim të madh por kaq të bukur. Albana dukej vërtet yll me flokët e kuqe sa nuk mund të mos e komplimentojmë.

Këshilla për Marketingun
Shtepi ne shitje