Tayna në SHBA, fotografohet në dhomë me personazhin e famshëm

Xing

E Martë 10 Shtator 2019, 22:10 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Prej disa ditësh reperja shumë e suksesshme dhe që sjell gjithnjë hite, Tayna ndodhet në SHBA. Siç menaxheri i saj bëri të ditur, Tayna ndodhet atje për të xhiruar videoklipin e ri.

Siç duket atje reperja po qëndron në hotel me modelen e famshme, Vildane Zeneli me të cilën sot ka postuar një foto nga dhoma.

"Mirëmëngjes ju dhe familjeve tuaja nga ne", shkruan Tayna krah fotos ku shfaqet duke pozuar me Vildanen.

Ditën e djeshme reperja bëri të ditur se kënga e re do të jetë baladë.

Shtepi ne shitje