Oriola dhe Kejvina çmendin stadiumin, tërheqin të gjithë vëmendjen gjatë ndeshjes

Xing

E Martë 10 Shtator 2019, 22:10 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Sot po luhet në Elbasan Arena ndeshja Shqipëri-Islandë dhe në stadium ndodhen edhe dy modelet, Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi të cilat shoqërohen nga fotografi dhe miku i tyre, Juxhin Kurti.

Kejvina ka postuar një video teksa bashkë me Oriolën këndojnë "Xhamadani vija-vija dhe bëjnë shqiponjën me duar".

Ndërsa Oriola ka postuar një video ku shkruan "O sa mir me qen shqiptare oheeej".

Vajzat dëgjohen duke brohoritur e duke bërë tifo për Shqipërinë.

Shtepi ne shitje