Nami në koncert: Tayna dhe Dafina performojnë për herë të parë bashkë (Video)

Xing

E Martë 13 Gusht 2019, 15:03 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Tayna dhe Dafina publikuan dy ditë më parë bashkëpunimin e tyre të parë me titull "Bye Bye", një këngë që u pëlqye shumë nga publiku e që ka arritur miliona shikime në Youtube.

Mbrëmë Tayna e Dafina kanë performuar për herë të parë bashkë në një nga klubet e Kosovës.

Dy reperet e kanë ndezur atmosferën me këngën e tyre dhe kërcimin teksa tundnin te pasmet.

Ndiqni në videon e mëposhtme performancën e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 𝐕𝐢𝐩𝐚𝐭 𝐒𝐡𝐪𝐢𝐩𝐭𝐚𝐫 𝐎𝐟𝐟𝐢𝐜𝐢𝐚𝐥 ꪜ ⠀⠀ (@viipat_shqiiptar) on

Shtepi ne shitje