Greg Rama feston ditëlindjen, ndan foton që na la gojëhapur

Xing

E Hënë 12 Gusht 2019, 11:11 / Kategoria Lajmet e fundit /  Read in English

Djali i madh i kryeministrit Rama, Gregor Rama feston sot ditëlindjen dhe mbush 29 vjeç. Në këtë ditë të veçantë Gregori ka postuar një foto të vetes, shoqëruar me një shkrim.

"Lindur në këtë datë, 29 vite më parë", shkruan Gregori mirëpo vëmendjen e ka marrë ngjashmëria shumë e madhe që ka me të atin.

Gregu jo vetëm i ngjan shumë të atit në pamje, por edhe në talent. Rama ka pasion pikturën ndërsa Gregori fotografinë.

Pesë vjet më parë, Gregu hapi një ekspozitë të artit fotografik, e cila u prit me kuriozitet të madh nga mediat dhe publiku.

Shtepi ne shitje