Bëhuni gati të kërceni: Publikohet kënga e re e Fifit

Xing

E Hënë 15 Korrik 2019, 20:08 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Fifi ka publikuar sot këngën e saj më të re të cilën fansat po e prisnin me padurim që prej ditës kur këngëtarja njoftoi se po vjen me një projekt të ri. Kënga mban titullin "Indiane" dhe që nga muzika deri tek klipi janë tipike indiane.

Tekstin e këngës e ka shkruar ajo vetë dhe për muzikën edhe kujdesur Kledi Bahiti.

Në klip Fifi shfaqet e veshur me një fustan të verdhë teksa kërcen me dy vajza nën ritmet indiane.

Madje në fund Fifin e shohim duke u argëtuar me ngjyrat, si në Festivalin e Ngjyrave që mbahet në Indi çdo vit.

Ndiqni videoklipin më poshtë.

Shtepi ne shitje