Arbenita prezanton vëllain bukurosh dhe vajzat po çmenden pas tij

Xing

E Hënë 15 Korrik 2019, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Arbenita Ismajli u bë shumë e njohur në Shqipëri pas lidhjes me reperin Fero dhe menjëherë u kthye në një nga modelet më të komentuara në media jo vetëm për jetën private, por edhe bukurinë e saj.

Siç duket bukurinë e paska të trashëguar sepse Arbenita ka prezantuar sot vëllain dhe ai është gjithashtu shumë simpatik.

"Gëzuar ditëlindjen vëllai im i vogël i besdisshëm. A nuk është i lezetshëm?", shkruan Arbenita.

Shtepi ne shitje