Gjyste Vulaj feston ditëlindjen, por askush nuk po e beson që mbush kaq vjeç

Xing

E Enjte 11 Korrik 2019, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe që prej vitesh është aktive në industrinë muzikore e në skenë, Gjyste Vulaj feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë Gjyste ka realizuar një set fotografik ku shfaqet me bjonde, me fustan të bardhë tyli, teksa pozon në një sfond me lule.

Në duar, Gjyste mban numrin 24, por në fakt sot këngëtarja mbush 42. Duket e pabesueshme që këngëtarja mbush 42 vjeç sot sepse gjithë jetën është shfaqur në super formë dhe vazhdon të duket si në të njëzetat.

Gjyste ka marrë urime të shumta nga ndjekësit dhe nga personazhe të njohur.

Këshilla për Marketingun
Shtepi ne shitje