Aurela Gaçe i futet televizionit, ja emisioni ku do ta shihni

Xing

E Enjte 11 Korrik 2019, 17:05 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Këngëtaren shumë të dashur për publikun, Aurela Gaçen së shpejti do e shihni pjesë të një emisioni të njohur që fillon në sezonin e ri televiziv në tetor.

Bëhet fjalë për emisionin "Hell's kitchen" dhe këtë e ka zbuluar vetë Aurela dhe Renato me komentet e tyre. 

“A pranoni speca-listë?”, i komenton Aurela Renatos ndërsa ai ia kthen: “Ti këtë vit nuk do të shpëtosh ta dish".

Këshilla për Marketingun
Shtepi ne shitje