Këngëtari shqiptar qenka martuar dhe po pret të bëhet baba (Video)

Xing

E Enjte 11 Korrik 2019, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Artisti shqiptar, shumë i njohur për performancat live dhe prej cover-ave që publikon në Youtube, Pier Noshi është martuar dhe po pret të bëhet baba. 

“Bordo” ka zbuluar se Pieri është martuar dy muaj më parë dhe me partneren, Borana është celebruar në tarracën e Bashkisë së Tiranës.

Nga artisti kemi edhe një lajm tjetër të bukur pasi së shpejti ai dhe Bora do të bëhen prindër për herë të parë.

Në një video të artistit të publikuar në Instagram, Pieri ka zbuluar se po presin një vajzë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pier Noshi (@piernoshi) on

Këshilla për Marketingun
Shtepi ne shitje