E ka mbajtur të fshehtë, Enca flet për herë të parë për të dashurin

Xing

E Mërkurë 12 Qershor 2019, 10:10 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Këngëtarja e njohur Enca është padyshim një ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë. Enca është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe në muzikë ku vazhdimisht publikon këngë që kthehen në hite.

Mirëpo, për sa i përket jetës së saj private këngëtarja është treguar gjithmonë diskrete dhe nuk ka zbuluar asnjë detaj. E ftuar këtë të shtunë së bashku me Muharrem Ahmetin në emisionin ‘Xing me Ermalin’, Enca do flasë për herë të parë për lidhjen e saj.

“Si ka mundësi që akoma s’ke të dashur?”,  e ka pyetur Ermali.

“Kush të ka thënë ty që jam beqare?”, ka thënë këngëtarja në promon e emisionit duke i habitur të gjithë.

Na mbetet të presin emisionin ‘Xing me Ermalin’ të shtunën në orën 21:40 në Tv Klan për të zbuluar se çfarë ka thënë më tepër Enca për lidhjen e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Këshilla për Marketingun