E dashuronte kur ishte e martuar, Hueyda i bën dedikim të veçantë partnerit

Xing

E Martë 11 Qershor 2019, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Artistja shumë e dashur për publikun, Hueyda El Saied prej kohësh jeton në Luksemburg ku ka ndërtuar jetën e saj dhe punon në një bankë, por vazhdon të mbetet e komentuar në mediat shqiptare.

Pas divorcit të bujshëm nga bashkëshorti francez, Hueyda pranoi publikisht se është në një lidhje me mikun e saj Tier i cili kishte 5 vjet që e dashuronte Hueydën pavarësisht se ajo ishte e martuar.  

Çifti së fundmi kanë nisur pushimet dhe Hueyda ka postuar një foto ku shfaqet me Tierin dhe i kushton atij një dedikim.

"Ti dhe Gabriel jeni personat e mi të preferuar", shkruan Hueyda.

Këshilla për Marketingun