Besi prezantoi filmin e ri, zbulohet roli i Xhensilës

Xing

E Martë 11 Qershor 2019, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Bes Kallaku konfirmoi ditën e sotme lajmet se do të sjellë së shpejti një film të ri. Filmi do të prodhohet nga kompania e tij "Loku Film" dhe do të jetë i zhanrit komedi.

Besi ka publikuar sot një poster dhe shkruane: “Vjen së shpejti. Një projekt që ka mbi dy vite me të cilin po punoj. Filmi: Falco. Zoti ju rujt ër ejj”.

Xhensila e ka ripostuar këtë foto në Instagram dhe ka zbuluar se edhe ajo ka pasur një rol të rëndësishëm pasi ka qenë krah Besit në çdo ditë pune.

"Jam e bindur ne suksesin dhe finalizimin e cdo projekti tendin, aq me teper ketij ne te cilin kam qene deshmitare e cdo dite pune tenden. Mbare shpirt, me Zotin ne krah", shkruan Xhensila.

Këshilla për Marketingun