Tolgahan flet shqip dhe ka dy fjalë publikisht për Almeda Abazin

Xing

E Martë 11 Qershor 2019, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar dhe turk dhe dashurinë që kanë për njëri-tjetrin e vërtetojnë çdo ditë e më shumë.

Sot Almeda vendosi t'i përgjigjej pyetjeve të fansave për djalin e tyre, Efehanin me anë të Instagramit. Mes personave që i kishin shkruar bukuroshes shqiptare ishte edhe Tolgahan.

Aktori turk preferoi t'i shkruante Almedës në shqip duke i thënë: "Të dua shumë".

"Unë më shumë shpirti im", iu përgjigj Almeda.

Çifti aktualisht i janë përkushtuar vogëlushit të tyre, Efehan, ardhja në jetë e të cilit i ka bërë shumë të lumtur.

Këshilla për Marketingun