Performancë spektakolare: Madonna performon në Eurovision 2019 (Video)

Xing

E Diel 19 Maj 2019, 00:12 / Kategoria Lajmet e fundit /  Read in English

Madonna ka performuar mbrëmjen e sotme në finalen e "Eurovision 2019". Mbretëresha e Pop-it dhuroi një performancë spektakolare dhe këndoi dy super hite.

"Like a prayer", ishte kënga e parë që këndoi diva dhe "Future" mban titullin kënga e dytë që vjen në bashkëpunim me reperin amerikan Quavo.

Që nga koreografia e deri tek veshja, gjithçka dukej madhështore në performancën e Madonnës.

Ndiqni në videon më poshtë live "Eurovision Song Contest 2019".

 

Këshilla për Marketingun