1 muaj pas divorcit, Adele blen vilën luksoze (Pamjet)

Xing

E Premte 17 Maj 2019, 16:04 / Kategoria Showbiz nga Bota /  Read in English

Një muaj më parë, këngëtarja e hitit "Someone like you", Adele, i dha fund martesës së saj 3-vjeçare me bashkëshortin, Simon Konekci.

Në deklarata të ndryshme, Adele e ka marrë me sportivitet temën e ndarjes së saj, ndërsa vetëm një muaj pas divorcit, ajo i ka blerë vetes vilën super luksoze.

Vila ndodhet në Beverly Hills, shumë pranë shtëpisë ku ajo jetonte me partnerin dhe i ka kushtuar këngëtares plot 10 milionë dollarë.

Shtëpia ka një sipërfaqe prej 6045 metra katrorë, përfshin një studio arti, një zyrë të madhe, një dhomë zanati, një palestër, një bibliotekë, pesë dhoma gjumi, gjashtë banjo dhe një pishinë.

Këshilla për Marketingun