Moderatorja shqiptare puth të ftuarin në buzë në mes të intervistës (Video)

Xing

E Mërkurë 15 Maj 2019, 17:05 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Moderatorja e njohur e emisionit "Siluete", Gerta Gixhari, ka realizuar një intervistë me gazetarin Klinton Zeqiraj, të cilin e ka pyetur nëse i pëlqenin ndër.hyrjet estetike tek femrat.

Pas përgjigjes së Klintonit, Gerta e pyet gazetarin nëse ai i kishte të bëra buzët, ndërsa Klinton nuk ka ngurruar dhe e ka ftuar Gertën t'a puthë për t'a vërtetuar këtë gjë.

Gazetarja është drejtuar menjëherë nga Klinton duke i dhuruar një puthje në buzë, duke thënë më pas se i kishte të bëra.

"Unë i kam të miat, i kam natyrale. Duhet t'i provosh më shumë zemër."- i thotë Klinton, ndërsa të dy kanë nisur të qeshin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Klinton Zeqiraj (@klintonzeqiraj) on