Çfarë fati: Artisti i njohur shqiptar takohet me Sylvester Stallonen

Xing

E Mërkurë 15 Maj 2019, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Duke qenë se udhëton shpesh për të mbajtur koncerte në vende të ndryshme të botës, tenori i njohur Ramë Lahaj ka fatin të takohet edhe me njerëz të famshëm të Hollivudit.

Së fundmi Ramë ka takuar aktorin e madh me famë ndërkombëtare, Sylvester Stallone me të cilin ka bërë edhe një foto. 

“Përshëndetje nga Los Angeles”, ka shkruar tenori krah fotos që ka marrë pëlqime të shumta dhe komente nga ndjekësit.

Kujtojmë që pak kohë më parë Ramë Lahaj takoi edhe Dua Lipën, këngëtaren shqiptare me famë botërore.