Siç nuk e keni parë ndonjëherë, Orinda publikon videon e 21 viteve më parë

Xing

E Hënë 15 Prill 2019, 14:02 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Orinda Huta prej kohësh është argëtuar nga muzika dhe i është përkushtuar tërësisht moderimit. Ajo ndër vite ka moderuar disa nga emisionet e ndjekura në vendin tonë dhe aktualisht është pjesë e 'TV Klan' me emisionin "Jo vetëm modë".

Siç dihet bukuroshja bjond e ka nisur karrierën e saj në një moshë shumë të vogël dhe së fundmi është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një nga performancat e saj të para në skenë.

Orinda pak më parë ka publikuar një video ku shihet teksa këndon në Pallatin e Pionerit në festivalin e fëmijëve. Video është filmuar 21 vite më parë dhe siç shihet Orinda duke shumë më ndryshe se tani. Ajo shfaqet e gjatë shumë e dobët teksa po kërcen dhe këndon për publikun.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on

Këshilla për Marketingun