Meghan Markle dhe Princ Harry bëhen prindër? Këto foto po çmendin rrjetin

Xing

E Hënë 15 Prill 2019, 13:01 / Kategoria Showbiz nga Bota /  Read in English

Siç dihet prej kohësh dukesha Meghan Markle dhe Princ Harry janë komentuar gjatë për shtatzëninë e aktores. E gjithë vëmendja e fansave është përqendruar tek fëmija i tyre dhe prej muajsh kanë nisur aludimet në lidhje me gjininë dhe emrin e tij.

Mirëpo, se fundmi të gjithë janë alarmuar pas disa fotove që janë publikuar në internet. Në to shfaqet Princ Harry dhe Meghan duke pozuar përpara spitalit ndërkohë që në dorë mbajnë një bebush.

Pasi e panë këto foto njerëzit menduan se çifti i njohur më në fund u bënë prindër, por në të vërtetë e gjitha ishte një shaka nga dy persona që ngjasonin shumë me Dukën dhe Dukeshën. Ata janë veshur si çifti mbretëror teksa në dorë mbanin një kukull plastike. Ndonëse ishte në kuadrin e  shakasë, ky veprim nuk u prit mirë nga fansat.

Këshilla për Marketingun