Video më e ëmbël që do të shihni sot: Djali i Jona Spahiut belbëzon fjalën e parë

Xing

E Hënë 15 Prill 2019, 12:12 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Në shtator të vitit që lamë pas, moderatorja e njohur Jona Spahiu u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushin Raiden, i cili sot ka zbukuruar mëngjesin e Jonës.

Në videon e publikuar në Instastory, Jona ka treguar se i vogli i saj ka belbëzuar fjalën e parë.

Ai dëgjohet të thotë "Mama" dhe me siguri Jona s'e ka mbajtur dot veten nga gëzimi. Videon e të birit, moderatorja e ka shoqëruar me një emoji ku shkruhet "Të dua".

Raiden from X on Vimeo.

Këshilla për Marketingun