Nuk i rezistoi dot kërcimit të Klaudias, shihni ç’i punojnë ndjekësit Albit

Xing

E Hënë 15 Prill 2019, 12:12 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Ditën e djeshme në të gjitha mediat u përhap me shpejtësi një koment që koreografi i famshëm Albi Nako la në një video të ish-bashkëshortes së tij, Klaudia Pepa, ku ajo shfaqej duke kërcyer në klipin e Getoar Selimit.

Ai i la disa duartrokitje në komente Klaudias, ndërkohë që fansat e balerinës së njohur kanë vënë re se Albi komenton shpesh tek postimet e saj dhe nuk kanë ngurruar ta ngacmojnë atë publikisht.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Ata e kanë etiketuar vazhdimisht në komente Albin teksa e ngacmojnë atë duke i bërë pyetje: “Albi Nako a ke ndonjë gjë për të shtuar”?, e pyet njëri nga fansa.

“Po të shkon lëng goja!, i thotë një tjetër, ndërkohë që vetë Albi nuk ka reaguar lidhur me këto pyetje.

Këshilla për Marketingun