Dasmë tradicionale: Modelja e njohur i jep fund beqarisë

Xing

E Hënë 15 Prill 2019, 12:12 / Kategoria Showbiz nga Bota /  Read in English

Në verën e vitit që vjen, modelja e njohur Kate Moss dhe partneri i saj, Nikolai Von Bismark do t'i japin fund beqarisë.

Burime pranë çiftit kanë treguar për "The Sun" se ata do të mbajnë një ceremoni me motive tradicionale.

Burimet kanë treguar se pavarësisht mosmarrëveshjeve që kanë pasur, tashmë marrëdhënia e Kate me familjen e Nikolai po shkon shumë mirë, ndaj dhe çifti ka marrë vendimin për martesë.

Këshilla për Marketingun