Shokon Artur Zheji: Viktima nuk është Admir Murataj

Xing

E Enjte 11 Prill 2019, 22:10 / Kategoria Lajmet e fundit /  Read in English

Nga grabitja e milionave euro në Rinas, mbeti i vrarë Admir Murataj, personi i maskuar që u filmua nga kamerat e sigurisë e më pas trupi i të cilit u gjet i vrarë. Analisti dhe moderatori i "360 gradë", Artur Zheji ka ngritur dyshime se viktima nuk është Murataj.

Analisti ka treguar 3 arsye pse sipas informacioneve viktima nuk është Admir Murataj.

"Më kanë marrë disa burime dhe më kanë thënë se ai zotëria që është vrarë nuk është Admir Murataj. Sepse kishte mollëzat e djegura, nga këto gjurmë nuk identifikohet dot, kishte maskë dhe fotoja e tij doli shumë shpejt", është shprehur Zheji.

 

Këshilla për Marketingun