E papritur: Moderatori i njohur i Top Channel deklaron largimin nga televizioni

Xing

E Enjte 14 Mars 2019, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

I ftuar në emisionin "Thumb", moderatori i njohur i emisionit "Në shtëpinë tonë", që transmetohet në Top Channel, Florian Agalliu ka dhënë një lajm të papritur.

Floriani ka deklaruar se do të largohet nga televizioni dhe sezonin tjetër nuk do ta shohim më.

"Do iki shumë shpejt nga televizioni. Besoj sezonin tjetër s'jam më", është shprehur Floriani.

Nuk dihet ende arsyeja pse moderatori shumë i dashur nga publiku ka vendosur të largohet nga televizioni.

Shtepi ne shitje