'Nuk e duron dot', Shkëlzeni i bën të papriturën Arminës

Xing

E Enjte 14 Mars 2019, 19:07 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë padyshim një nga çiftet më të këndshëm të showbizit dhe sigurisht ndër më të komentuarit në media që në fazat e para të lidhjes së tyre e deri më sot kur janë të fejuar.

Armina poston shpesh foto e video me Shkëlzenin e ditën e sotme ka postuar një video ku shfaqet duke kënduar në makinë.

Mirëpo në një moment, muzika ndërpritet dhe Armina i kthehet Shkëlzenit: "Pse ma fike".

"S'fika gjë", i përgjigjet Shkëlzeni duke qeshur ndërsa Armina shkruan: "Ai nuk e duron dot muzikën time besoj".