Në ekran del super yll, por shihni si duket Xhemi Shehu pa pikë grimi

Xing

E Enjte 14 Mars 2019, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Xhemi Shehu mbetet një nga moderatoret më të dashura për publikun, por edhe ndër më të bukurat e ekranit shqiptar duke u kthyer kështu dhe shumë e komentuar në media prej vitesh.

Ndonëse nuk është shumë aktive në rrjete sociale, Xhemi kur poston sigurohet të tërheqë vëmendjen.

Kështu ka ndodhur dhe me foton e fundit të postuar në Instastory ku moderatorja shfaqet pa pikë grimi.

Kjo foto e vërteton se Xhemi me apo pa makeup mbetet një nga femrat më të bukura.

Kujtojmë që Xhemi është rikthyer në ekran me sezonin e ri të Portokallisë.