Pas koncertit të bujshëm, Tunës i ndodh e papritura

Xing

E Enjte 14 Mars 2019, 14:02 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Tuna Sejdi ka qenë shumë  e komentuar ditët e fundit në media për  koncertin e mbajtur në 8 mars ku promovoi albumin e saj të ri. Që në atë kohë u përfol se këngëtarja nuk ishte në gjendje të mirë fizike, dhe siç duket së fundmi ajo nuk është ndjerë mirë dhe këtë gjë e tregojnë dhe postimet që ka publikuar pak më parë në ‘Instastory’.

Në postimet e saj, Tuna shihet e shtrirë teksa merr ser.u.m, ndërkohë që pranë saj shihet që qëndrojnë, bashkëshorti Patris Berisha dhe make up artisti, Kaci Leshi, të cilët po kujdesen për këngëtaren.

“Infermieri me krejt aftësitë e veta Kaçi Lleshi para setit”, shkruan këngëtarja pranë videos ku shihet Kaci duke i qëndruar pranë.