Do bëje një spot e zhveshur në dush si Rama? Grida Duma jep përgjigjen epike

Xing

E Shtunë 9 Mars 2019, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Në janar të këtij viti i ftuar në “Xing me Ermalin” ishte kryeministri Edi Rama të cilin në spotin promo të emisionit e pamë për herë të parë në ambientet e shtëpisë së tij, duke ngrënë, duke fjetur e madje duke bërë dush, moment i cili ka qenë shumë i komentuar.

E ftuar mbrëmjen e sotme në emision është Grida Duma dhe gjatë një interviste me titull “Grida kryeministre”, Ermali e pyeti politikanen nëse do ishte kryeministre a do e bënte një spot e zhveshur në dush për “Xing me Ermalin”.

“Kur e kam parë atë spotin kam thënë thënë ‘Të lumtë Ermal se më të shëmtuar se kaq nuk e nxirrje dot’, u përgjigj Grida duke qeshur.