Conchita lë pas të shkuarën, ndryshon tërësisht pamje

Xing

E Premte 8 Mars 2019, 13:01 / Kategoria Showbiz nga Bota /  Read in English

Fituesi i festivalit "Eurovision" në vitin 2014, Thomas Neuwirth, i njohur nga të gjithë si Conchita Wrust, tërhoqi vëmendjen e botës me pamjen e tij me flokë të gjatë dhe mjekër të zezë, duke u kthyer në personazhin më të komentuar.

Mirëpo, në postimet e tij të fundit në Instagram, Conchita ka treguar se ka ndryshuar pamje, duke rruar kokën e tij dhe në projektin e ri që publikoi ditën e sotme, deklaron se është fundi i "Wrust".

Conchita ka vendosur të heqë dorë nga personazhi i vjetër që e bëri të njohur në të gjithë botën dhe në të ardhmen do të vazhdojë karrierën me emrin e tij të vërtetë Tom.